Hattın harita üzerinde güzergahı
Ping Tin
→
Wing Wo Street, Connaught Road Central
See route stops on the map
CloseService Directions
Ping Tin → Wing Wo Street, Connaught Road Central
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:40 - 09:10 every 12 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 603s
Geçtiği sokaklar:
Lam Tin - Yau Tong - Wan Chai - Central
Toplu Taşıma Dairesi:
Kowloon Motor Bus
Ek Bilgi:
Peak Hour Special Service which omitted Central Ferry Pier.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 15.65 km
Duraklar: 19
Duraklar: Ping Tin → Wing Wo Street, Connaught Road Central
Yorumlar :