Trajectory of the route on the map
Hrubieszowska D.A.
→
Potok Senderski
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Potok Senderski
Operating Dates and Days
Weekdays
From 02.01 To 12.01
Schedule
13:40, 14:30, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 26.01
Schedule
13:40
Operating Dates and Days
Weekdays
From 27.01 To 08.04
Schedule
13:40, 14:30, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 09.04 To 14.04
Schedule
13:40
Operating Dates and Days
Weekdays
From 16.04 To 26.06
Schedule
13:40, 14:30, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 27.06 To 31.07
Schedule
13:40
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 22.12
Schedule
13:40, 14:30, 15:26
Operating Dates and Days
Weekdays
From 23.12 To 01.01
Schedule
13:40
Type & Route Name:
Bus Zamość - Stara Huta (przez Bondyrz)
Itinerary:
Zamość - Skokówka - Żdanów - Żdanówek - Lipsko - Lipsko-Polesie - Szewnia Górna - Potoczek - Adamów - Jacnia - Hutki - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Guciów - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Malewszczyzna - Hucisko - Stara Huta
Additional Information:
from Zamościa: 13:40F, 14:30Sg, 15:26Sg
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
g - dojeżdża do Guciowa i Potoku Senderskiego.
S - kursuje w dni nauki szkolnej.
Service Statistics:
Trip distance №1: 43.7 km
Stops: 37
Direction: Hrubieszowska D.A. → Potok Senderski
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Okopowa / Plac Wolności Zamość, Lipska Skokówka II - wieś Zdanów, szkoła Zdanów, wieś Zdanówek Wieś I Lipsko, piekarnia Lipsko, stawy Lipsko I Lipsko, kościół Lipsko - Polesie II Lipsko - Polesie IV Szewnia Górna II Szewnia Górna IV Kolonia Potoczek Adamów Jacnia I Jacnia IV Jacnia VI Bondyrz, sklep Bondyrz Bondyrz II Bondyrz I Guciów Bondyrz I Bondyrz II Bondyrz Malewszczyzna Malewszczyzna, skrz. Hucisko I Hucisko II Hucisko III Stara Huta I Stara Huta II Potok Senderski Comments :