Trajectory of the route on the map
Hrubieszowska D.A.
→
Guciów
Hrubieszowska D.A. → Guciów
Guciów → Hrubieszowska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Guciów
Guciów → Hrubieszowska D.A.
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
17:17
Operating Dates and Days
Weekends
Year-Round
Schedule
13:00
Type & Route Name:
Bus Zamość - Guciów
Itinerary:
Zamość - Skokówka - Żdanów - Żdanówek - Lipsko - Lipsko-Polesie - Szewnia Górna - Potoczek - Adamów - Jacnia - Hutki - Krasnobród - Hutki - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Guciów
Additional Information:
Odjazd z Zamościa - 13:00U,
Odjazd z Guciowa - 14:30U
U - nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.
Service Statistics:
Trip distance №1: 42.4 km
Stops: 35
Trip distance №2: 42.61 km
Stops: 34
Direction: Hrubieszowska D.A. → Guciów
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Okopowa / Plac Wolności Zamość, Lipska Skokówka II - wieś Zdanów, szkoła Zdanów, wieś Zdanówek Wieś I Lipsko, piekarnia Lipsko, stawy Lipsko I Lipsko, kościół Lipsko - Polesie II Lipsko - Polesie IV Szewnia Górna II Szewnia Górna IV Kolonia Potoczek Adamów Jacnia I Jacnia IV Jacnia VI Hutki I Kranosbród, Podzamek I Krasnobród III Krasnobród II Krasnobród I Krasnobród II Krasnobród III Krasnobród, Podzamek I Hutki I Hutki II Bondyrz Bondyrz II Bondyrz I Guciów Direction: Guciów → Hrubieszowska D.A.
Comments :