路线在地图上的轨迹
Za Kalváriou
→
Detská nemocnica
(Z SOŠ lesnícka až Centrál)
(Z SOŠ lesnícka až Centrál)
(Z SOŠ lesnícka až Centrál)
Za Kalváriou → Detská nemocnica
Detská nemocnica → Za Kalváriou
Za Kalváriou →
Detská nemocnica (Z SOŠ lesnícka až Centrál)
Detská nemocnica →
Za Kalváriou (Z SOŠ lesnícka až Centrál)
Za Kalváriou → Poliklinika
Za Kalváriou → Veľká pošta
Terchovská →
Detská nemocnica (Z SOŠ lesnícka až Centrál)
See route stops on the map
CloseService Directions
Za Kalváriou → Detská nemocnica
Detská nemocnica → Za Kalváriou
See more trips
Za Kalváriou → Detská nemocnica (Z SOŠ lesnícka až Centrál)
Detská nemocnica → Za Kalváriou (Z SOŠ lesnícka až Centrál)
Za Kalváriou → Poliklinika
Za Kalváriou → Veľká pošta
Terchovská → Detská nemocnica (Z SOŠ lesnícka až Centrál)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:27, 06:27, 11:49, 12:49, 13:49, 14:49, 15:49, 16:49, 17:49, 18:49
通过街道:
Za Kalváriou - Pod Kalváriou - Obrancov mieru - Levočská - Hlavná - Grešova - Jána Hollého - Šafárikova (obratno: Dilongova - Moyzesova).
交通运输机构:
Dopravný podnik mesta Prešov
路线统计:
The length of the trip line №1: 5.94 公里
站点: 15
The length of the trip line №2: 6.4 公里
站点: 15
The length of the trip line №3: 6.81 公里
站点: 17
The length of the trip line №4: 7.27 公里
站点: 18
The length of the trip line №5: 3.5 公里
站点: 10
The length of the trip line №6: 4.99 公里
站点: 13
The length of the trip line №7: 6.71 公里
站点: 17
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Za Kalváriou → Detská nemocnica
站点: Detská nemocnica → Za Kalváriou
评论 :