Hattın harita üzerinde güzergahı
Santos Dumont
→
Praia Formosa
Santos Dumont → Praia Formosa
Praia Formosa → Santos Dumont
See route stops on the map
CloseService Directions
Santos Dumont → Praia Formosa
Praia Formosa → Santos Dumont
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 00:00 every 11 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 1
Geçtiği sokaklar:
Sentido Praia Formosa:
Parada Santos Dumont (Aeroporto) - Praça Senador Salgado Filho - Trevo Estrada Edson Luís de Lima Souto - Avenida Beira Mar - Parada Antônio Carlos - Avenida Beira Mar - Avenida Rio Branco - Parada Cinelândia - Avenida Rio Branco - Parada Carioca - Avenida Rio Branco - Parada Sete de Setembro - Avenida Rio Branco - Parada Candelária - Avenida Rio Branco - Parada São Bento - Avenida Rio Branco - Praça Mauá - Avenida Rodrigo Alves - Parada dos Museus - Avenida Rodrigo Alves - Parada dos Navios - Avenida Rodrigo Alves - Parada Utopia Aquário - Avenida Rodrigo Alves - Via Binário do Porto - Túnel Arquiteta Nina Rabha - Via Binário do Porto - Rua Arlindo Rodrigues - Parada Cidade do Samba - Rua Arlindo Rodrigues - Via Binário do Porto - Parada Santo Cristo - Via Binário do Porto - Rua Equador - Parada Cordeiro da Graça - Rua Equador - Parada Rodoviária - Rua Equador - Rua General Luís Mendes de Morais - Parada Praia Formosa
Sentido Santos Dumont:
Parada Praia Formosa - Rua General Luís Mendes de Morais - Rua Equador - Parada Rodoviária - Rua Equador - Via Binário do Porto - Parada Equador - Via Binário do Porto - Parada Pereira Reis - Rua Equador - Rua Santo Cristo - Rua da União - Parada Gamboa - Rua da União - Rua da Gamboa - Parada Providência - Rua da Gamboa - Rua Pedro Ernesto - Rua Antônio Lage - Parada Harmonia - Rua Antônio Lage - Rua do Moinho - Rua Souza Silva - Avenida Rodrigo Alves - Parada dos Navios - Avenida Rodrigo Alves - Parada dos Museus - Avenida Rodrigo Alves - Praça Mauá - Avenida Rio Branco - Parada São Bento - Avenida Rio Branco - Parada Candelária - Avenida Rio Branco - Parada Sete de Setembro - Avenida Rio Branco - Parada Carioca - Avenida Rio Branco - Parada Cinelândia - Avenida Rio Branco - Avenida Beira Mar - Parada Antônio Carlos - Avenida Beira Mar - Trevo Estrada Edson Luís de Lima Souto - Praça Senador Salgado Filho - Parada Santos Dumont (Aeroporto)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 6.31 km
Duraklar: 15
The length of the trip line №2: 6.57 km
Duraklar: 16
Duraklar: Santos Dumont → Praia Formosa
Duraklar: Praia Formosa → Santos Dumont
Yorumlar :