Hattın harita üzerinde güzergahı
Chicago Union Station
→
Antioch Station
(express trip)
(express trip)
Chicago Union Station → Antioch Station
Antioch Station → Chicago Union Station
Chicago Union Station →
Antioch Station (express trip)
Antioch Station →
Chicago Union Station (express trip)
See route stops on the map
CloseService Directions
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tren Metra North Central Service (NCS)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 85.29 km
Duraklar: 18
The length of the trip line №2: 85.24 km
Duraklar: 18
The length of the trip line №3: 85.29 km
Duraklar: 12
The length of the trip line №4: 85.24 km
Duraklar: 12
Toplu Taşıma Dairesi:
Metra
Geçtiği sokaklar:
Chicago Union Station - Western Avenue Station - River Grove Station - Franklin Park – Belmont Avenue Station - Schiller Park Station - Rosemont Station - O'Hare Transfer Station - Prospect Heights Station - Buffalo Grove Station - Prairie View Station - Vernon Hills Station - Mundelein Station - Prairie Crossing Station - Washington Street Station - Round Lake Beach Station - Lake Villa Station - Antioch Station
Duraklar: Chicago Union Station → Antioch Station
Duraklar: Antioch Station → Chicago Union Station
Yorumlar :