Траектория движения маршрута на карте
Центральний ринок
→
Завокзальний ринок
Центральний ринок → Завокзальний ринок
Завокзальний ринок → Центральний ринок
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Центральний ринок → Завокзальний ринок
Завокзальний ринок → Центральний ринок
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
06:00 - 23:00 каждые 15 мин
Вид и номер маршрута:
Маршрутка 17
Маршрут следования:
у Прямому Напрямку: Глушець - Паркова - Волі - Винниченка - Перемоги - Карпенка-карого - Конякіна.
у Зворотному Напрямку: Конякіна - Гордіюк - Відродження - Рівненська - Волі - Словацького - Богдана Хмельницького - Ковельська - Глушець (місця Міжзмінного Відстою на Вул. Конякіна Та Ковельській)
Дополнительная информация:
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 4.09 км
Остановок: 9
Длина траектории рейса №2: 11.09 км
Остановок: 42
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Центральний ринок → Завокзальний ринок
Остановочные пункты: Завокзальний ринок → Центральний ринок
Комментарии :