Trajectory of the route on the map
See route stops on the map
CloseOperating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
Itinerary:
Luha - Ihaste tee I - Ihaste tee II - Männimetsa - Kraavikalda - Ihaste - Lõkketule - Kasteheina - N. Triigi - Pallase pst. - Lammi - Kaunase pst. - Annelinna Gümnaasium - Kivilinna - Sõpruse pst. - Anne - Kanali - Pikk - Atlantis - Soola
Operator:
SEBE Aktsiaselts
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 11.34 km
Stops: 20
Comments :