Trajectory of the route on the map
Viru keskus 5
→
Viimsi keskus
Viru keskus 5 → Viimsi keskus
Viimsi keskus → Hobujaama
See route stops on the map
CloseService Directions
Viru keskus 5 → Viimsi keskus
Viimsi keskus → Hobujaama
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
05:30 - 23:57 every 15 min
Itinerary:
Viru väljak - Narva mnt - Pirita tee - Merivälja tee - Ranna tee - Aiandi tee - Nelgi tee - Randvere tee - Ravi tee
Operator:
Tallinna Linnatranspordi AS
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 12.35 km
Stops: 21
Trip distance №2: 11.28 km
Stops: 18
Direction: Viru keskus 5 → Viimsi keskus
Direction: Viimsi keskus → Hobujaama
Comments :